Slovak Czech English German Hungarian Romanian Vietnamese

poz pcMontáž počítačov
Pardubice / 2 zmeny / 8/12 hod. mzda+ 0-15 CZK bonus

poz pcMontáž LCD, 3D
Nitra / 2 zmeny /
100 voľných miest !!!

poz pcVýroba čerpadiel, autorádií

Brandýs n.L. / 2 zmeny / 8/12 hod.

O spoločnosti

 

 

Naša spoločnosť je jednou z popredných česko-slovenských personálnych agentúr poskytujúcich kvalitné služby založené na princípe dočasného prenájmu pracovnej sily.
Spoločnosť Xawax v roku 2011 zaznamenala už 10-tý rok existencie na trhu práce a z hrdosťou môže povedať, že počas svojho pôsobenia dokázala umiestniť do pracovného procesu na dlhšiu, alebo kratšiu dobu už vyše 100.000 záujemcov.
Svojich zamestnancov považujeme za hlavný potenciál, ktorým disponujeme a sme ochotní prijímať aj podnety z radov zamestnancov, ktoré vedú k zlepšeniu a progresu. Snažíme sa pre nich zaistiť vždy lepšie podmienky ako konkurencia a to sa nám aj darí o čom dokazujú samotní zamestnanci, ktorí po niekoľkých odrobených rokoch u nás chceli vyskúšať podmienky u konkurecie,  no opäť sa vracajú do naších radov.

Svojim zamestnancom zaisťujeme ubytovanie, dopravu z miesta bydliska a poprípade pre vyššiu flexibilitu i miestnu dopravu.
Je úplnou samozrejmosťou, že v mieste výkonu práce je každému zamestnancovi k dispozícii koordinátor agentúry, ktorý rieši prípadné problémy a potreby zamestnanca.

2017_01_11_TZ_Wincott_People_se_po_akvizicich_stava_cislem_dve_FINAL.pdf

Pošlite nám svoj email a dostávajte od nás pravidelné informácie o aktuálnych voľných pracovných miestach.

Copyright © 2011 XAWAX  Všechna práva vyhrazenaPodmínky užití webuMapa stránekKontakty

Česká republika

Brno

Dornych 54/47

Slovensko bezplatná linka 0800 100 500

Náborové kancelárie

Bardejov

Radničné námestie 37